Teslimat Bilgileri

Tüm teslimat ve montaj kendi bünyemizdeki ekibimiz tarafından gerçekleştirilir

Ürün teslimatı ilgili kişiye bir (1) gün önceden haber verilerek yapılır

Teslimat süresince tüm ürünlerin sorumluluğu Başkent mobilya teslimat ekibine aittir L

Ürünlerimizin garantisi teslim aldığınız gün itibari ile başlamaktadır ve 2 yıl boyunca Başkent mobilya garantisi altındadır.

Ürün teslimatı ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi aramaya çekinmeyiniz.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından www.baskentmobilya.com'a garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. www.siteadi.com  on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.

Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Lütfen ürünlerinizi teslim aldıktan sonra herhangi bir olumsuz duruma yol açılmaması için kontrol edip inceleyiniz